помочь сейчас

Реквизиты для оказания помощи

Банк получателя "Райффайзен Банк Аваль" г.Киев
р/с 26006259154
МФО 380805
ЕГРПОУ 34994784
Получатель: БФ "Парус Надежды"
Назначение платежа: Благотворительная помощь на лечение детей.
(для организаций -
без НДС)
Банк получателя Приватбанк
р/с 26008054301283
МФО 328704
ОКПО 34994784
Получатель: БФ "Парус Надежды"
Назначение платежа: Благотворительная помощь на лечение детей.
(для организаций -
без НДС)

Добрих справ багато не буває…

Feb 17, 2014

 

Благотворительные ярмарки в Коминтерновском районе.

Добрих справ багато не буває… Милосердя було і залишається однією із найголовніших чеснот людини. Біль хворої дитини відчувають не лише батьки і лікарі, він проникає в серце кожної небайдужої людини.

7 лютого у Фонтанському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» відбувся благодійний ярмарок в рамках акції «Парус доброї надії». Зібрані кошти підуть на лікування онкохворих дітей Одещини.

Ярмарок видався на славу! Діти і батьки приготували безліч різноманітних смачних страв, виготовили іграшки, провели майстер-класи з перукарського мистецтва та манікюру. Як на справжньому ярмарку, виступали творчі колективи : співали, танцювали; ворожки передказували усім бажаючим долю. Весело було усім, але за веселощами не забули про головну мету свята. Торговці наперебій розхвалювали свій товар, запрошували до частування. Кожен розумів, що всі зароблені гроші вкрай необхідні для лікування таких самих дітей, як і вони. Кожна копійчина має свою ціну - здоровʼя та життя дитини, саме тому усі намагалися заробити найбільше. Найкращими продавцями стали учні та батьки 3(7) класу (класний керівник Червона Н.А), 1-Б класу (класний керівник Крохінова Л.І) та 5(9) класу (класний керівник Стоєва Л.А.). Всього ж було зібрано 5775 гривень. Ми сподіваємося, що наш невеликий внесок врятує чиєсь життя. А самі будемо продовжувати жити за принципом: « Коли ми разом – надія є!»

О.Б.Бабич

вчитель Фонтанського НВК

 

*******************************************************************************************************************


Коли ми разом , надія є !

Виховання добра , милосердя , найголовніших чеснот людини , – є одним із пріоритетних напрямків у виховній роботі Комінтернівського району.

Район має у цьому напрямку певні набутки. Досить жваво , активно , на високому рівні у районі триває доброчинний волонтерський тимурівський рух ( допомога одиноким пенсіонерам , ветеранам тощо) , проведення благодійних акцій , учасниками яких є діти , батьки , вчителі , громадськість .

Акція « Парус надії» проходить у районі двічі на рік – на День Святого Миколая та на День захисту дітей , коли діти району , освітяни надають адресну допомогу онкохворим дітям Одеської обласної лікарні ( гематологічне відділення).

Щодо організації таких акцій , керівництво навчальних закладів, класні керівники шукають цікаві види проведення заходів . Не дивина зустріти під час акції протягом дня по селах району діток з вчителями із баночками , в які вони збирають благодійні внески . І всі розуміють , що зібрані гроші вкрай необхідні .

Наприклад у Фонтанському НВК , в рамках акції

« Скринька доброї надії» , був організований масштабний проект , результатом якого стало велике свято – ярмарок , де діти і батьки , вчителі продавали солодощі, співали , танцювали ,влаштовували майстер – класи з перукарського мистецтва . І , звичайно, фонтанці стали лідерами проекту по збору коштів.

Комінтернівці сподіваються , що їх невеликий внесок , небайдужість до чийогось горя , можливо , врятує життя. Адже у Комінтернівському районі учасники акції живуть за принципом « Коли ми разом – надія є!».

 


 

Категории: Дети