помочь сейчас

Реквизиты для оказания помощи

Банк получателя "Райффайзен Банк Аваль" г.Киев
р/с 26006259154
МФО 380805
ЕГРПОУ 34994784
Получатель: БФ "Парус Надежды"
Назначение платежа: Благотворительная помощь на лечение детей.
(для организаций -
без НДС)
Банк получателя Приватбанк
р/с 26008054301283
МФО 328704
ОКПО 34994784
Получатель: БФ "Парус Надежды"
Назначение платежа: Благотворительная помощь на лечение детей.
(для организаций -
без НДС)

Допомога йде під «Парусом Надії»

Jan 20, 2012

 

Незважаючи на те, що благодійна ініціатива  «Samsung. Надія для дітей» після Новорічних свят офіційно вважається завершеною, ми продовжуємо інформувати читачів нашого ресурсу про актуальні проблеми дитячої онкології та тісно співпрацюємо з партнерами. І цього разу нашим співбесідником стала Інга Дистрянова, голова правління благодійного фонду «Парус Надії». Про те, з чого все почалось і  як розвивається волонтерський рух в Одесі та області, ми й розповімо в даному матеріалі.

 

 

Благодійний фонд «Парус Надії» було створено для надання допомоги онкохворим дітями з Одеси та Одеської області, що проходили лікування  в онкогематології обласної дитячої клінічної лікарні (ОДКЛ). Це єдине відділення у регіоні. «Силами фонду дітям та батькам надається матеріальна, моральна і духовна підтримка, - розповідає Інга Дистрянова. – Ми намагаємось створити умови, за яких сім’ї хворих дітей змогли б подолати труднощі та повернутися до нормального життя після перемоги над хворобою. Виступаємо як організатори культурних та розважальних заходів і свят для дітлахів у відділенні і для тих, хто вже одужав. Одним з важливих напрямків нашої роботи є також організація і проведення різноманітних масових благодійних акцій, які б допомогли привернути увагу суспільства до проблем дитячої онкології».
За словами пані Інги, волонтерський рух  в Україні, покликаний допомогати дітям, що страждають на онкологічні захворювання, розпочався лише сім років по тому. Тоді в Одесі взагалі не було волонтерів. Все почалося зі щоденника волонтера «Допоможіть допомагати» на сторінках одеського форуму www.forum.od.ua, який Інга Дистрянова почала вести з січня 2005 року. Таким чином, вона намагалась достукатися до людей, розповідаючи про все, що відбувається в онкологічному відділенні, про свої переживання та про діток. І лише у 2006 році люди почали відгукуватись. А в березні 2007 року силами п’яти інтернет-користувачів одеського форуму, які читали мій щоденник волонтера і допомагали відділенню, було зареєстровано і сам фонд «Парус Надії». Цю здатність відчувати чуже горе і доброту Інга Дистрянова успадкувала від матері – в їхньому домі завжди допомагали нужденним. Й відтак, виховувати дітей потрібно особистим прикладом, вважає пані Інга і це їй дійсно вдається. Сьогодні їх у неї вже троє. Дівчинку-сироту 10-ти років взяла під опіку ще в 2007 році, коли та знаходилась на лікуванні у відділенні онкогематології.
Основною проблемою на сьогоднішній день Інга Дистрянова називає низький рівень обізнаності суспільства стосовно онкологічних захворювань. У багатьох й досі присутній стереотип щодо невиліковності, в той час як це залежить від діагнозу і в середньому близько 70% (від 50 до 95%) хворих мають шанс на повне одужання за умов адекватної діагностики і терапії.. І звісно, це потребує відповідного діагностичного та іншого медичного обладнання, яке необхідно відділенню в одеської ОДКЛ. Цей заклад працює вже 30 років. Свою роботу починав з 1-2 пацієнтів і сьогодні там вже перебуває на лікуванні близько 30 дітей. При цьому на обліку в Одеській області нараховується 200 дітей. Та завдяки допомозі небайдужих і активній діяльності фонду «Парус Надії» вдається покривати всі потреби відділення та дітлахів. Та якщо проблему з медоглядом та ліками вдається вирішити майже повністю, то оснащення необхідним обладнанням покривається лише на третину. Тож будь-яку допомогу тут вітають: «Ми дуже вдячні компанії «Samsung Electronics Україна» та її партнерам за таку благодійну ініціативу. Це великий шанс для всіх маленьких пацієнтів нашого відділення та їх батьків – шанс на одужання».  Благодійний фонд «Парус Надії» також висловив щиру подяку всім, хто не лишився осторонь та прийняв участь у нашій спільній справі.

Совместный проект с Samsung.

 

Категории: Дети